info@bleudeparis.pl

Reklama w wyszukiwarce Google - SEO i AdWords

Agencja interaktywna Agilito

Dzięki agencji Agilito, można skuteczniej pozyskiwać klientów w internecie. Zajmują się oni profesjonalnym marketingiem online, specjalizując się w kampaniach Google Ads, projektowaniu stron i przede wszystkim w SEO, czyli pozycjonowaniu. Zatrudniają wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy wiedzą, jakie działania należy podjąć, aby uczynić daną stronę lepiej widoczną w przestrzeni wirtualnej.

Istnieją na rynku od 2012 roku i do tej pory obsłużyli już ponad 1000 klientów, którzy są bardzo zadowoleni z ich usług i często chętnie ich polecają, czego przykłady można zobaczyć wśród referencji na ich stronie. Działają na skalę międzynarodową, jako że zajmują się pozycjonowaniem nie tylko na Polskę, ale też np. na Niemcy, Wielką Brytanię, Irlandię, Francję, Austrię, Belgię czy Szwajcarię. Za cel stawiają sobie wyeliminowanie wszelkich ograniczeń, aby każdy z ich klientów mógł znaleźć u nich idealną dla siebie usługę. Ciągle się rozwijają i poszerzają swoją ofertę, ponieważ zależy im na tym, aby spełniać wszystkie obecne standardy.

Na czym polega pozycjonowanie?

Pozycjonowanie stron internetowych to jedna z najczęściej stosowanych metod mających na celu zwiększenie widoczności marki w wyszukiwarce Google. Polega ona na kompleksowej optymalizacji tych parametrów witryny, które podlegają ocenie algorytmu układającego kolejność linków na liście wyników po wpisaniu przez użytkownika danego wyrażenia. Takiej korekcie mogą podlec zarówno elementy kodu źródłowego, jak i treści na stronie. Prace te nie tylko poprawią ocenę domeny w wyszukiwarce, ale pozytywnie wpłyną też na jej funkcjonalność.

Utworzony zostanie między innymi plik robots.txt, który ułatwi algorytmowi indeksację i ocenę strony. Ponadto, nawigacja zostanie skorygowana w taki sposób, aby zarówno roboty wyszukiwarek, jak i użytkownicy mogli się na niej poruszać bez problemu. Do treści graficznych zostaną dodane znaczniki opisujące ich zawartość, przez co staną się one dostępne dla algorytmu Google, który analizuje tylko teksty, a co więcej, witryna będzie dostosowana także dla osób niewidomych. Natomiast profesjonalni SEO copywriterzy zajmą się stworzeniem atrakcyjnych treści, w które naturalnie wplotą pozycjonowane słowa kluczowe, ułatwiając w ten sposób wyszukiwarce skojarzenie ich z zapytaniem użytkownika.

Co zyskam dzięki SEO?

Działająca w pełni prawidłowo witryna bogata w tematyczne teksty bez wątpienia wywiera dobre wrażenie na odwiedzających, których z pewnością dzięki SEO znacząco przybędzie. Użytkownicy bardzo ufają bowiem wyszukiwarce Google i otwierają zazwyczaj tylko te linki, które zostały umieszczone na pierwszej stronie. Uważają, że owe witryny są godne ich uwagi, a także całkowicie zaufane i perfekcyjnie odzwierciedlające ich potrzeby. Wraz z pozycją w wynikach wyszukiwania wzrasta więc prestiż firmy, co wspomaga jej rozwój i zwiększa zainteresowanie ofertą.

Jednym z aspektów pozycjonowania jest też budowanie profilu linkowego strony, co oznacza, że link do Państwa witryny zostanie umieszczony w bazach firm, dzięki czemu nie tylko otrzyma wyższą ocenę od Google, ale też trafi do większej liczby konsumentów. Niezwykle ważną zaletą SEO jest to, że metoda ta pozwala ukierunkować działania marketingowe na najbardziej podatny grunt, jaki można sobie wyobrazić, czyli potencjalnych klientów, którzy są nastawieni na zakup produktu lub skorzystanie z usługi, ponieważ akurat szukają jej w sieci.

Usługi dodatkowe w cenie pozycjonowania

Stając się klientem agencji Agilito, zapewniają sobie Państwo nie tylko profesjonalne i skuteczne pozycjonowanie, ale również niezwykle przydatne usługi dodatkowe w cenie. Jedną z nich jest utworzenie wizytówki w Google Maps, pozwalającej jeszcze bardziej wzmocnić widoczność marki w sieci. Będą w niej zawarte najważniejsze dla klienta informacje, takie jak adres firmy, godziny otwarcia i numer telefonu. Ponadto, na mapach Google zostanie zaznaczona "pinezka", ułatwiająca użytkownikowi trafienie do siedziby.

Inną przydatną usługą dodatkową, jaką można otrzymać bez dopłacania, jest konfiguracja narzędzia statystycznego Google Analytics. Pozwala ono bardzo dokładnie badać zachowania użytkowników na stronie i wyciągać z nich wnioski. Można się przekonać np. ile czasu spędzili na stronie, jakie podjęli na niej działania i na którym etapie skończyli przeglądanie. Stwierdzimy dzięki temu, czy strona jest dla nich atrakcyjna, czy też może jako że rezygnują oni w tym samym momencie, warto coś na niej zmienić. Pełen cennik pozycjonowania stron znajdziecie na stronie internetowej agencji wraz ze szczegółowym omówieniem wariantów współpracy.

Jak wygląda płatność za pozycjonowanie z Agilito?

Jedną z najważniejszych zalet oferty agencji Agilito są z pewnością korzystne opcje rozliczania się. Podpisując z nimi umowę długoterminową, zapewniają sobie Państwo możliwość płacenia wyłącznie za wysokie pozycje – jeśli strona nie wyświetla się w pierwszej dziesiątce wyników, koszt nie zostaje naliczony. Wzrasta on proporcjonalnie do miejsc na liście, przez co uzyskują Państwo pewność, że specjaliści z Agilito nie spoczną na laurach i będą dążyli do wybicia optymalizowanej witryny na sam szczyt.

Ciekawą opcją jest również pakiet SEO, dzięki któremu możemy wypróbować usługę przez trzy miesiące. Już w tak niedługim czasie Państwa strona może zauważalnie poprawić swoje notowania w wyszukiwarce, dzięki skrupulatnej pracy pozycjonerów i copywriterów z agencji Agilito. Można zdecydować się na jeden z trzech różnych wariantów, dopasowując go do swoich potrzeb i możliwości finansowych.

Usługi agencji Agilito zostają dostosowane do konkretnego klienta tak, aby zapewniać mu maksimum korzyści. Na początek, warto zgłosić się po bezpłatną wycenę!

Pozycjonowanie stron - Agilito
ul. Wagrowska 2
61-369 Poznań

tel.: +48 790 752 541
biuro@agilito.pl
www.agilitoseo.pl

BleudeParis.pl © Copyright 2022. All Rights Reserved